1. Vysokoúčinné anti – age ošetrenia pleti

 

Mesoboost

Prístroj Mesoboost kombinuje mezočipovú trasdermálnu penetráciu s elektroporáciou a vytvára na pokožke desiatky tisíc mikrokonálikov, cez ktoré sa aktívne látky z mezoterapeutických koncentrátov dostávajú do hĺbky pokožky, zlepšujú jej textúru, pevnosť a kvalitu, a to neinvazívnou cestou a bezbolestne. Výsledkom je redukcia vrások, omladenie pokožky, jej regenerácia, remodeláci a  zlepšenie kožnej mikrocirkulácie.

Hydrodermabrázia

Bezbolestné vysoko účinné ošetrenie, počas ktorého sa vodná tekutina vytlačí pod tlakom špeciálnou hlavicou, ktorá odlupuje odumretú epidermu a čistí póry kože. Nasáva nečistoty, ktoré sa do pokožky dostávajú každý deň. Zároveň sa pod tlakom do pokožky zavádzajú rôzne účinné látky vrátane antioxidantov proti starnutiu. Hydrodermabrázia predstavuje ošetrenie, kedy je pleť intenzívne hydratovaná, čistá, dokonale vyhladená a žiarivá hneď po prvom ošetrení.

Oxybrázia

Neivazívna dermatokozmetická procedúra  slúžiaca na odstránenie zrohovatenej vrstvy pokožky pomocou jedinečného vyžitia prírodnej kombinácie tlaku a vody. Je formou mikrodermabrázie a je to najnovšia technológia, kotrá používa prírodnú kombináciu vody a vzduchu. Silný kompresor urýchľuje kinetickú energiu prostredníctvom mikro čiastočiek kvapôčiek vzduchu a vody, oddelí vonkajšie vrstvy odumretej kože. Silné tryskové prúdenie otvorí mikro kanály pre uľahčenie transdermálnej dodávky živinových doplnkov. Výsledkom je výrazné zlepšenie vzhľadu a štruktúry pokožky, poskytuje nádherné výsledky hneď po prvom ošetrení. Zahŕňa kombináciu hĺbkového čistenia, peelingu, prísunu kyslíka a antioxidantov,  hydratácie, okysličenia pleti a mikrocirkuláciu ošetrovanej oblasti.

Rádiofrekvencia

Neinvazívne ošetrenie pokožky, ktoré pracuje pomocou rádiových vĺn vychádzajúcich z rádiofrekvenčnej hlavice. Rádiové vlny vytvárajú energiu, ktorá spôsobuje zvyšovanie teploty v koži. Takto vyprodukované teplo prehrieva kolagénové vlákna, čo spôsobuje ich sťahovanie a napínanie a zároveň stimuluje tvorbu nových kolagenových a elastinových vlakien, čo zabezpečí pevnosť a pružnosť pokožky. Rádiofrekvencia je ideálne riešenie pre tých, čo sa trápia s ochabnutou pokožkou tváre, krku alebo dekoltu a pre tých, ktorí chcú zmierniť vrásky, zlepšiť vzhľad a pevnosť pokožky a to bez použitia invazívnych metód. Opakovaním procedúry sa pleť zjemňuje a vypína, redukujú sa hlboké vrásky a jemné miznú. Výsledkom ošetrenia je pevnejšia, jasnejšia pleť, výrazne zredukované vrásky. Rádiofrekvenčná procedúra má aj hojivé účinky, dokáže liečiť zápaly.

Ošetrenie pleti bez ihlovou mezoterapiou

Bezihlová Mezoterapia je metóda mezoterapie použiteľná v oblasti tváre, krku a dekoltu, ktorá prieniká až do hĺbky 4 mm do pokožky bez použitia ihiel .Pomocou kladných a záporných pólov sa na pokožke vytvoria mikrokanáliky, cez ktoré sú pomocou nanozómov prenášané látky ako kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E či látky podporujúce neokolagenézu a iné v závislosti od druhu použitého koktejlu účinných látok. Výsledkom je okamžitý lifting tváre, zjednotenie pokožky, omladzujúce a regeneračné účinky, okysličenie a výživa tkanív.

Ošetrenie pleti profesionálnym prístrojom dermapen

Dermapen je najprofesionálnejšie ošetrenie perom, ktoré je hygienické, rýchle a účinné. Efektívny spôsob dosiahnutia zlepšenia pleti, kde sa pokožka obnovuje a zapravujú sa do hĺbky účinné látky bez poškodenia hornej vrstvy pokožky (epidermis). Môže byť použitý ako alternatívna liečba alebo dokonca v kombinácii s inými ošetreniami. Cieľom ošetrenia je dosiahnuť štrukturálne a udržateľné zlepšenie pleti. Mikroihličky aktivujú prirodzený proces regenerácie pleti bezpečným spôsobom. Stimulácia v spojivovom tkanive uvoľňuje aktívny rast a liečivé faktory, ktoré zabezpečujú produkciu nového kolagénu a elastínu. Jazvy, vrásky a hyperpigmentácia miznú počas obnovy pokožky aj vďaka Dermapenu aj vďaka účinným látkam, ktoré prenikli do hĺbky pokožky. V dôsledku týchto faktorov dôjde k omladeniu pokožky.

SQT

Jedinečný druh mezoterapie, pri ktorom používame biologický materiál obsahujúci ihličky zo sladkovodnej prírodnej špongie. Ošetrenie je zamerané na riešenie špecifických problémov pokožky ako akné, jazvy po akné, pigmentácie a vrásky. Do hlbších vrstiev pokožky sa vďaka vytvoreniu mikrokanálikov zavedú špongiovité spikulky (ihličky), ktoré pozitívne vplývajú na metabolizmus buniek, odvádzajú toxíny, čistia póry, nabudia tvorbu kolagénu a elastínu, omladzujú a regenerujú pleť. Ošetrenie SQT je naozaj úžasné.


2. Peelingové ošetrenia

 

BioRePeelCl3

BioRePeelCl3 je unikátne, jedinečné, multifunkčné a originálne zloženie, ktoré nemá nijaký iný peeling. Ide o dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofylnou zložkou, ktorý robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu. Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu, amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu.
Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA aminokyselín, vitamínov a zaistuje hlbokú stimuláciu pokožky s revitalizačným účinkom. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kolagénu, účinne pôsobí proti vráskam. Zvyšuje a podporuje syntézu keramidov, aktivuje keranocyty a produkciu kolagénu fibroplastov.
Je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné.

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazívna metóda, pri ktorej sa na pokožku aplikuje jedna alebo kombinácia viacerých AHA kyselín v rôznych koncentráciách. Po niekoľkých minútach pôsobenia sa nanesený produkt neutralizuje a odstráni. Pôsobením účinných látok sa uvoľní povrchová vrstva pokožky, ktorá sa potom začne olupovať a obnovovať. To vedie k vytvoreniu nových kožných buniek, vyhladeniu nerovností a jemných vrások, zmierneniu príznakov akné (vrátane redukcie jaziev po akné) a nežiaducej pigmentácie. Pleť je po ošetrení viditeľne zdravšia, hladšia a žiarivejšia.


3. Čistenie pleti, anti – akné ošetrenie pleti, liečba akné

 

Povrchové a hĺbkové čistenie pleti, masáž tváre

Povrchové a hĺbkové čistenie pleti je ošetrením, ktorým odstránime nečistoty, maz, zbytky make upu z pleti a následne vyčistíme póry a odstránime komedómy pomocou špeciálnych profesionálnych prípravkov. Pleť zostane pekne čistá a následne na ňu aplikujeme vitamíny či koktejl aktívnych látok, zapracujeme masážou a ukončíme vyživujúcou maskou a záverečným krémom. Po ošetrení pociťujeme na pleti pocit čistoty a sviežosti.

Špeciálne navrhnuté ošetrenie aknóznej pleti

Ošetrenie je zamerané na riešenie problému aknóznej pleti a predchádzanie jeho vzniku. Spôsob a postup ošetrenia určujeme podľa stavu a typu pleti. Je doplnené o aplikáciu liečivých sér, nahriatia minerálnou lampou a produktov profesionálnej kozmetiky.

Ošetrenie pleti skin scrubberom

Ošetrenie prostredníctvom prístroja skin srubber – ultrazvuková škrabka, je ošetrením exfoliácie pokožky bez poškodenia jej štruktúry. Ide o čiastočne hĺbkové čistenie jemným a bezbolestným spôsobom, ktoré pracuje za pomoci jemných ultrazvukových vibrácií. Oscilačná frekvencia hlavice účinne odstraňuje voľné komedóny, otvára póry a uľahčí prípadné ručné dočistenie. odstraňuje maz, baktérie a toxíny, ktoré sú na povrchu pokožky, čim ju pripraví na ďalšie ošetrenie. Vibrácie pôsobia aj na melanín , tým sa dosahujú pozitívne výsledky aj pri niektorých typoch pigmentových škvŕn. Zjemňuje vrásky a pleť nadobúda mladistvý vzhľad, zlepšuje krvný obeh a pleť rozjasňuje.


4. Permanentný make-up (tetovanie)
a dekoratívna kozmetika,
úprava rias a obočia

 

Lash lifting

Vytočenie mihalníc pomocou silikónových podložiek, týmto úkonom sa mihalnice jemne vytočia a oko sa krásne opticky zvýrazni a zväčší, následne sa na mihalnice aplikujú vyživujúce séra, ktoré sú výborné na výživu, pružnosť a rast mihalníc, potom sa aplikuje farba na riasy a na záver sa na mihalnice aplikuje keratín a vitamíny . Všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, nespália a nezničia ich.

Farbenie rias a obočia

Zvýraznenie rias a obočia aplikáciou farieb podľa priania klientky.

Tetovanie očnej linky, obočia a pier

Permanentný makeup, známy aj ako tetovanie obočia, očnej linky a pier, je kozmetická procedúra, pri ktorej sa pomocou strojčeka aplikuje farba (prírodný pigment) do pokožky. Cieľom permanentného makeupu je dosiahnuť zvýraznenie krásy, vykorigovať prípadné nedostatky, asymetriu a ušetriť čas pri líčení.


5. Trvalá epilácia IPL

 

Trvalá epilácia IPL

IPL epilácia je epilácia špeciálnym epilátorom, ktorý vyžaruje intenzívne pulzné svetlo. Vďaka svetelnému lúču špecifickej vlnovej dĺžky dôjde k prehriatiu tkaniva obsahujúceho pigment, a tým aj k zničeniu vlasového folikulu. Teda pôsobí na chĺpky a ich korienky, ktoré obsahujú melanín (pigmentové farbivo). Vďaka pôsobeniu svetla, ktoré má schopnosť vyvinúť na korienok veľmi vysokú teplotu, sa chĺpky rozložia a ich rast sa už znovu neobnoví. Oproti laserovej epilácii, s ktorou je IPL technológia často porovnávaná, sa jedná o neinvazívne ošetrenie, ktoré je šetrnejšie a menej bolestivé.

Krása v rukách odborníčky


Základom peknej a zdravej pleti je odborne vyčistená a ošetrená pleť. Moderné vysokoúčinné prístroje, odbornosť, spoľahlivosť, kvalitná kozmetika a profesionálny prístup sú mojou prioritou. Už nemusíte ďaleko cestovať za špeciálnymi ošetreniami pleti. Som tu pre Vás v Želiezovciach, na Ulici SNP č. 3, na 1. posch. (v budove Denta s.r.o. zubnej ambulancie, oproti Mestskému úradu Želiezovce).
Dohodnite si termín, ktorý vám vyhovuje na tel. č. 0918 498 093. V príjemnom prostredí vám ponúkam odborné ošetrenia.
Navštívte ma a presvedčte sa o kvalite a výsledku, ktorý je viditeľný hneď po prvom ošetrení.